Stare budynki tracą na wartości

Nie zawsze stare traci na wartości. Załóżmy Rzym i koloseum nie straciło jej do tej pory. Watykan ma aktualnie tak duży majątek pod względem starych rzeczy, że gdyby to sprzedał ludziom to byłby najbogatszą organizacją na świecie. Przypadek? Nie sądzę. No dobra, ale jak jest z tymi naszymi współczesnymi budynkami.

Może zacznijmy od tego jakie aktualnie budowle się zachowały?

Czy widzieliście gdzieś w jakimś centrum miasta budynek z XIX wieku? Najprawdopodobniej nie, a jeśli tak to grał on ważną rolę. Jednak nie znajdziemy już w miastach różnorodnych mieszkań użytkowych. To ze względu na ich małą wartość, jeszcze za czasów budowania budynku przez specjalnie wyszkolone osoby.

Stare słabe tanieje

Podnośnik koszowy do wnętrz

Podnośnik koszowy do malowania wnętrz

Właśnie o to mi się teraz rozchodzi. Jeśli twoi rodzicie zbudowali kiedyś dom tanim kosztem, to możesz być pewny, że twój nawet w dobrej lokalizacji, która coraz bardziej staje się bardzo pożądaną, że ten wiekowy budynek traci na wartości. Co to oznacza? To oznacza to, że warto go wyremontować i sprzedać jak najszybciej innej osobie. Mozna to zrobic samemu lub można skorzystać z usług jakie świadczy firma remontowa. Właśnie tak to jest, że nasze drogie domy stają się coraz tańsze, a temu kupującemu nie zawsze będzie zależało na utrzymaniu wartości kondygnacji. No dobra, ale jeśli to zrobimy to gdzie warto sprzedawać dom? Na pewno nie przez domy handlowe. One obniżą nasze ceny. Przez chwilę niestety musimy się poczuć jak dobrzy handlowcy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii budowa, usługi i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz