Kładzenie dachów na co uważać

Powiedziałbym w tej chwili na słabe ekipy budowlane, ale to jest za proste. Witajcie więc tym ciekawym przywitaniem na moim nowym wpisie w którym to opowiem wam dlaczego mamy te nieszczęsne wypadki na budowach, kto za to zawinił i dlaczego powinniśmy jak najszybciej się wycofywać ze złych usług.

Reklama jest magią

Jak myślicie dlaczego usługi kładzenia dachów mogą kosztować od 10 000 do 10 000 000 złotych za tą samą pracę? Jak to jest? A właśnie tak to jest, że reklama jest magiczną magią. Nie raz jesteśmy zmuszeni płacić większe stawki z tego względu, że po prostu chcemy. A nie może my to chcemy, tylko chce tego reklama, która wcześniej atakowała i atakuje nadal ze wszystkich stron. Jak możemy się teraz domyślić finał tej bajki jest słodki tylko i wyłącznie dla jednej strony, czyli zarabiających… No właśnie, bo tak się właśnie składa, że mogą istnieć firmy, które zatrudniają 1000 osób i mogą zarabiać tak samo jak te z 10 osobami, które nie koniecznie są aż tak wyjątkowe, jak właśnie przez tą reklamę mogłoby nam się wydawać.

Słabe ekipy

Słabe ekipy to bardzo złe rzeczy. Takowe bardzo często piją piwo na wysokości. Wiecie czym to skutkuje? Tak niewykonaną pracą, słabo wykonaną pracą, błędami w konstrukcji, a co najgorsze i co także się zdarza powodowaniem wysokiego ryzyka, a nawet śmiercią. Takowe osoby najczęściej powinny być zwalniane przez firmy podwykonawcze, ale taka jest prawda, że mało który pracodawca to robi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii dach. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz