Nie twórz zwykłych rzeczy

Tworzenie nowych rzeczy jest to proces bardzo czasochłonny. Tak bardzo, że aby coś dobrze wyprodukować musimy się zmusić do roboty. Tak to właśnie jest, że nasze zdolności, umiejętności stale rosną. Tym samym kreatywność pokazana z naszej strony może oszczędzić na przykład pracy pracownikom pracującym na wysokości w przyszłości, czy też innym osobom. Tak to właśnie jest, że nawet najmniejszy pomysł nigdy się nie rozpłynie i pomoże on chociażby jednej osobie. Bo tak właśnie powinno to wyglądać i wygląda tak to do dzisiaj. Jak myślicie, czy przez przypadek gdyby wielcy naukowcy powtarzali schematy, które bądź co bądź, ale kiedyś i tak były łamane w historii, to czy teraz mielibyśmy prąd?

Co ja gadam, czy teraz byśmy w ogóle istnieli? Właśnie to łamanie konwekcji wszystkiego czego się da, wychodzenie poza szablon to największy dar dany człowiekowi. Tak więc nadal uważasz, że brak kreatywności jest dobry? To przejdźmy dalej.
Co by było gdyby Kopernik nie odkrył prawa jakim jest to, że ziemia nie jest pępkiem świata? Zapewne dziś bylibyśmy te paręnaście lat wstecz. Właśnie o to chodzi w nauce i my też musimy się do tego przymierzać. No dobra, ale jeśli nadal nie wierzycie, to od czego zaczęła się cywilizacja człowieka? Ponieważ ktoś kiedyś się takowy narodził, a otem zerwał z polowaniem i zaczął hodować, nie tak było? Właśnie tak ! Jako jedyni już wtedy na ziemi byliśmy wyjątkowi, bo kombinowaliśmy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii budowa. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz